Arşivde Ara

Heyecan Başlıyor .Yerel Seçimler3 Kasım 2018 - 15:49, Cumartesi


Murat Uygun

Yerel seçimler yaklaşıyor adaylar ve partilerde hareketlilik başladı. Sakarya Büyükşehir Belediyesine talip olanlar henüz net olarak ortaya çıkmadılar. Kulislerde Ersin TARANOĞLU , Ali İNCİ ve mevcut Başkan Zeki TOÇOĞLUNUN isimleri geçiyor.. Üç dönem kuralının esnetileceği dolayısıyla Zeki TOÇOĞLU’nun tekrar aday gösterileceği de dilendiriliyor….Ak Parti Erenler İlçesinde tam bir aday adayı  enflasyonu yaşanıyor kimler medyana çıkacak merakla bekleniyor... Hendek ilçesinde sevilen bir isim olan Ak Parti ilçe başkanı  Ali KEMAL SOFU’nun ismi aday adayı olarak geçiyor…Ak Parti haricindeki diğer siyasal partilerde de hareketlilik başlamış gözüküyor.. Cumhuriyet Halk Partisi Sapanca Belediye Başkanı adayını belirledi  ve bu isim Cengiz ÇİÇEK oldu. Cengiz ÇİÇEK şimdiden hızlı bir şekilde çalışmalarına başladı güzel bir sinerji yaratmış gözüküyor . Serdivan ilçesinde ise Cumhuriyet Halk Partisinden önceki dönem Baro Başkanı Zafer KAZAN’ın aday adayı olacağı söyleniyor . Zafer KAZAN’ın geçmişte İlhan CİHANER’in göz altına alınmasını eleştirip basın açıklması yapan  Baro Başkanı Vacit ÖKTEM’i  eleştirmesi hatta Baro yönetiminden istifa etmesi , yetmez ama evetçi olması, Ergenekon ve Balyoz gibi kumpas soruşturmalarına karşı sessiz kalması  nedeniyle kabul görüp görmeyeceği de merak konusu …Milliyetçi Hareket Partisinde ise henüz bir aday adayının ismi kamuoyunda dillendirilmiyor ancak her seçim bölgesinde aday çıkaracakları ve ciddi anlamda seçimleri zorlayacakları konuşuluyor….

Yerel seçimler öncesinde siyasi partilerde kulisler hareketlenmiş gözüküyor .Önümüzdeki günlerde kimler aday adayı olacak bunlardan kimler aday olacak kimler kabul görecek kimler aday olamayacak hep birlikte göreceğiz.

Selam ve Dua ile….

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Sakarya Otel SAKARYA HALI YIKAMA SAKARYA DÜĞÜN SALONLARI İZMİR YOGA