Arşivde Ara

Gecelerin Yargıcı Cemil Radyo Mega'da9 Kasım 2019 - 10:01, Cumartesi


Sakarya'nın tanınmış radyo program sunucularından Cemil Tekin, artık Sakarya Radyo Mega'da mikrofon başında olacak.

Sakarya'nın tanınmış program sunucularından Cemil Tekin, 102.2 frekansından yayın yapan Sakarya'nın en çok dinlenen radyosu Sakarya Radyo Mega ailesine katıldı.

İnsan Kaynakları ve Halkla İlişkiler Müdürü olarak göreve başlayan Cemil Tekin, Radyo Mega'da cezaevlerine özel 'Kader Mahkumları' programının sunuculuğunu yapacak. Tekin, Cuma ve Cumartesi günleri saat 19.00 ile 02.00 arasında cezaevi programında dinliyecilerine Radyo Mega mikrofonlarından seslenecek.

Ayrıca Sakarya Radyo Mega'da geçmiş yıllarda yaptığı programla 'Gecelerin Yargıcı' olarak anılan Cemil Tekin, aynı program ismiyle Salı günleri 20.00 ile 23.00 saatleri arasında dinleyicileriyle buluşacak.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Sakarya Otel SAKARYA HALI YIKAMA SAKARYA DÜĞÜN SALONLARI İZMİR YOGA