Arşivde Ara

Yiğit Caner Ertoşi,Wilma Elles'e ateş püskürdü8 Kasım 2019 - 13:44, Cuma


Oyuncu Wilma Elles,Son aylarda yapmış olduğu basın açıklamalarında,

Oyuncu Wilma Elles,Son aylarda yapmış olduğu basın açıklamalarında, Altın Kalem Ödüllü Yazar Yiğit Caner Ertoşi ile birlikte "Kül ve Tablası"adlı Kitabı birlikte yazdıklarını ve elde edilen gelirin Mehmetçik Vakfına bağışlayacağını belirtmiştir.

"Kül ve Tablası"aldı Kitab önümüzdeki günlerde Motto yayıncılık tarafından çıkacağını ancak kitabın asıl Yazarı Yigit Caner Ertoşi,Kitabı tek başına yazmış ve Sözleşme şartlarına uyandığından dolayı Oyuncu Wilma Elles'i Kitap yazarlığından arz ettiği duyrulmustur.

Wilma Elles'in,yeni dizinde başarılı olmak istedginden dolayı Kitap gelirinin bağışla açıklaması tamamen asilsiz olduğu Kitabın Yazarı ve Finansörü Yiğit Caner Ertoşi tarafından belirtilmiştir.

Bu konu ile ilgili ilk kez Sesizliğini bozan Altın Kalem Ödüllü Yazar Yiğit Caner Ertoşi, Wilma Elles ile yaşadığı Ask ile gündeme gelerek ,Özel hayatinin Magazin malzemesi yapilmasindan dolayı çok üzüldüğünü ve Wilma Elles'in Kitap ile alakası katılmamasına rağmen Kitap üzerinden verdiği Sözü tarafından tutularak gereken bağış yapılacağını bir Video çekerek açıklamıştır.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Sakarya Otel SAKARYA HALI YIKAMA SAKARYA DÜĞÜN SALONLARI İZMİR YOGA