Arşivde Ara

Sakarya'nın Gururu8 Kasım 2019 - 10:27, Cuma


Uzun yıllar Türk futboluna değerler yetiştiren Sakarya uzun bir aradan sonra gencecik bir değeride Türk futboluna kazandırdı.

STA Futbol okulundan yetişen 12 yaşındaki kaleci Arif ŞİMŞİR Altınordu kulübüne transfer olduktan sonra gösterdiği performansla Milli takım seçicilerinin dikkatini çekmeyi başararak U15 Milli takımına davet edildi.

22 - 27 Ekim 2019 tarihleri arasında Hırvatistan'ın medulin şehrinde düzenlenen UEFA gelişim turnavasinda ilk kez Avusturya maçında milli formayı giyen kalecimiz daha sonra çin maçında ki oyunuyla tüm dikkatleri üstüne çekti...

5 - 7 Kasım 2019 tarihlerinde Antalya'da Rusya u 15 milli takımıyla hazırlık maçlarına devam eden milli takimizinda Arif şimşir başarılı performansını sürdürdü..

Önümüzdeki haftalarda İngiltere'de oynanacak UEFA gelişim ligi maçı için hazırlıklarına aralıksız devam ediyor...

STA Genel Kaptanı Tunca Özkök ve Sta Futbol Antrenörü Taner Yüksel Antalya daki U15 Mil takım kampını ziyaret ettiler ve kalecimiz Arife moral desteği oldular oldular

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Sakarya Otel SAKARYA HALI YIKAMA SAKARYA DÜĞÜN SALONLARI İZMİR YOGA