Arşivde Ara

İyi Parti 'den Elazığ'lılar Derneğine ziyareti24 Ekim 2019 - 10:59, Perşembe


İyi parti Sakarya il teşkilatı çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.İl başkan yardımcıları;Fatih Akgün, Serdip Dokumacı ,Yüksel Esmeroğlu ve Selahattin Mungan Sakarya Elazığ’lılar derneğini ziyaret ettiler.

Elazığ’lılar dernek başkanı Fatih Zaimoğlu ve dernek üyeleri tarafından yakın ilgi ile  karşılanan heyet gerek siyasi konular gerek ise de dernek yapısı ve faaliyetleri hakkında görüş alışverişinde bulundular.

Yapılan ziyaret için yakın ilgilerinden ötürü Elazığ’lılar dernek başkanı Fatih Zaimoğlu ve dernek üyelerine teşekkür eden iyi parti heyeti ;Sakarya’mızın  mozaiğini oluşturan derneklere ziyaretlerimiz devam edecektir,bizler insanlarımızı sadece seçim dönemlerinde ziyaret edip,bir daha ki seçime kadar ortadan kaybolan bir siyaset anlayışı içinde değiliz,tüm yönetici arkadaşlarımız  ile her zaman halkın ve haklının yanında olacağız,diyerek dernek ziyaretlerini sonlandırdılar.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Sakarya Otel SAKARYA HALI YIKAMA SAKARYA DÜĞÜN SALONLARI İZMİR YOGA