Arşivde Ara

Adrenalin tutkunları hazır olun21 Ekim 2019 - 17:33, Pazartesi


Kartepe yolu üzerindeki eşsiz ve mükemmel kuruluş “Manzara” işletmesine kardeş olarak Ülkenin en büyük cam terası geliyor. işletme sahibi Ahmet Yusuf ve ortağı Volkan Hacıoğlu cam terasın yerden 185 metre yüksek olduğunu açıkladı.

CAM TERAS

Kartepe yolunda dillere desten olan ve eşsiz manzara keyfi yaşatan adını mükemmel görüntülerden alan “ Manzara” işletmesi sahibi Ahmet Yusuf ve ortağı Volkan Hacıoğlu  Kartepe yolu üzerinde Çatalkaya vadisinde 370 metre karelik Cam terasın yakında hizmete gireceğini açıkladı.

KORAY AYDIN GEZDİ

Bayındırlık eski bakanı Koray Aydın, Manzara işletmesi sahibi Ahmet Yusuf’un yakın dostu ve partilisi olarak Cam terası gezdi. Yapılan işler hakkında bilgi aldı; ailesi, Ahmet Yusuf ve ortağı Volkan Hacıoğlu ile birlikte kahvaltı yaptı.

EKMEK KIZARTTI

Koray Aydın kahvaltı öncesi gürül gürül yanan soba üzerinde tel ızgara ile ekmek kızarttı ve “ Biraz nostalji yapalım, artık böyle sobalar bulmak çok güç, Ahmet Yusuf dostumuz bize bu nostaljiyi yaşattı” dedi.

TERASI GEZDİ

Koray Aydın ve aile bireyleri daha sonra Türkiye’nin en büyüğü olacak cam terası gezdi, cam terasın deneme amaçlı yapılan ilk kısmına çıkan Aydın” Aşağıya bakmaya yürek ister ancak yapılan işlemin çok güvenli ve sağlam olduğunu gördüm, herhangi bir korkulacak, çekinilecek hiçbir şey yok Ahmet Yusuf ve Volkan Hacıoğlunu kutlarım, bu işletme bölgeye çok büyük hareket getirecek” dedi.

ÇEŞİTLİ AKTİVİTELER

Volkan Hacıoğlu “Ayrı Gezegen” işletmelerinin yemek, kahvaltı, ATV turları, doğa – Kanyon yürüyüşlerinin açık olduğunu belirterek “ Biz buraya ayırım yapmadan her kesimdem insanlarımızı davet ediyoruz ve hizmet veriyoruz, sadece Cam terasımız çok az bir süre sonra hizmette olacak” şeklinde konuştu.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Sakarya Otel SAKARYA HALI YIKAMA SAKARYA DÜĞÜN SALONLARI İZMİR YOGA