Arşivde Ara

OSM’de söyleşi ve imza günü var21 Ekim 2019 - 13:32, Pazartesi


Büyükşehir Ekim Kültür Sanat Etkinlikleri ‘Divan Şairi Diyor ki’ kitabının söyleşisi ve imza günü programı ile devam edecek. 22 Ekim Salı günü OSM’de gerçekleştirilecek etkinlik saat 19.00’da başlayacak.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Ekim Kültür Sanat Etkinlikleri ‘Divan Şairi Diyor ki’ kitabının söyleşi ve imza günü programı ile devam edecek. 22 Ekim Salı günü Ofis Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilecek etkinlikte ‘Divan Şairi Diyor ki’ kitabının yazarı Dursun Ali Tökel, kültür sanat dostları ile buluşacak. Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, “Ekim Kültür Sanat Etkinlikleri ‘Divan Şairi Diyor ki’ kitabının söyleşisi ve imza günü etkinliği ile devam edecek. 22 Ekim Salı günü Ofis Sanat Merkezi’nde saat 19.00’da gerçekleştirilecek etkinliğe Dursun Ali Tökel konuşmacı olarak katılacak. Tüm hemşerilerimiz programa davetlidir” ifadelerine yer verildi.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Sakarya Otel SAKARYA HALI YIKAMA SAKARYA DÜĞÜN SALONLARI İZMİR YOGA