Arşivde Ara

Yalçın Akaltın’a Sürpriz doğum günü kutlaması21 Ekim 2019 - 12:42, Pazartesi


Sakarya basın camiasının yakından tanıdığı eski gazetecilerden İl Milli Eğitim Müdürlüğü Basın Sorumlusu Yalçın Akaltın’a yeni yaşına girmesi dolayısıyla üyesi olduğu Eğitim Yöneticileri ve Uzmanları Derneği (EYUDER) ekibi tarafından sürpriz bir doğum günü kutlaması yapıldı.

EYUDER İl Temsilcisi Cemil Kurt öncülüğünde bir araya gelen EYUDER Sakarya ekibi Yalçın Akaltın’ın yeni yaşını Serdivan Arabacıalanı Mahallesinde yeni açılan Mabella Cafe’de pasta keserek kutladılar.

Meslektaşlarının bu sürprizi karşısında duygulu anlar yaşayan İl Milli Eğitim Basın Sorumlusu Yalçın Akaltın; “20 Ekim günü yeni bir yaşa girmem dolayısıyla dostlarımın güzel dilekleri karşısında çok mutlu oldum. Sürpriz nedeniyle üyesi olmaktan gurur duyduğum EYUDER ekibi arkadaşlarıma, doğum günümü telefonla ve sosyal medya aracılığıyla kutlayan tüm dostlarıma gönülden teşekkür ediyorum. Ayrıca şahsıma hazırlanan sürpriz doğum günü pastasının kesildiği mekânın sahibi Nebi Kabadayı ve Mabella personeline de gösterdikleri yakın ilgi nedeniyle teşekkürlerimi iletiyorum.” dedi.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Sakarya Otel SAKARYA HALI YIKAMA SAKARYA DÜĞÜN SALONLARI İZMİR YOGA