Arşivde Ara

İyi Parti ‘den Ankara çıkarması10 Ekim 2019 - 17:08, Perşembe


İyi Parti Sakarya İl Yönetimi, yapılan son kongre akabinde ;GİK üyesi seçilen ve Mali ve İdari İşlerden sorumlu Genel Başkan Yardımcılığına atanan Sakarya milletvekili Ümit Dikbayır’a makamında hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

İyi Parti Sakarya İl Yönetimi, yapılan son kongre akabinde ;GİK üyesi seçilen ve Mali  ve İdari İşlerden sorumlu Genel Başkan Yardımcılığına atanan Sakarya milletvekili Ümit Dikbayır’a makamında hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ümit Dikbayır’a İl yönetimi adına, İl başkanı Selçuk Kılıçaslan tarafından hediye takdimi yapıldı. Ardından birçok genel  başkan yardımcısını  makamında ziyaret eden heyet;İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Genel Merkeze gelişi sırasında süpriz bir karşılama hazırladı.Program dışı olan bu karşılamadan son derece memnun olan İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’le yapılan görüşme sonrası heyet Ankara’dan ayrıldı.

Ziyaret  hakkında açıklama yapan Kılıçaslan;Genel Başkan Yardımcımız ve  Milletvekilimiz Sn.Ümit Dikbayır’a il yönetimi olarak hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk.Bizleri evimizde gibi hissettiren değerli vekilimize sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.Ayrıca programda olmamasına rağmen, Genel başkanımız Sn.Meral Akşener’e yaptığımız süpriz karşılamada yönetimimize ayrıca mutlu etmiştir,dedi.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Sakarya Otel SAKARYA HALI YIKAMA SAKARYA DÜĞÜN SALONLARI İZMİR YOGA