Arşivde Ara

Gereken yapılmalı16 Eylül 2019 - 12:17, Pazartesi


Sakaryaspor Başkan Vekili Yaşar Zımba'nın yaptığı açıklamaların ardından Genel Kurul Üyesi Zafer Kolunsağ yazılı açıklama ile gerekenin yapılmasını söyledi.

Sakaryaspor Başkan Vekili Yaşar Zımba'nın yaptığı açıklamaların ardından Genel Kurul Üyesi Zafer Kolunsağ yazılı açıklama ile gerekenin yapılmasını söyledi. Zımba’nın sözlerinin tüzüğe aykırı olduğunu belirten Kolunsağ, “Sakaryaspor A.ş İmza yetkisini elinde bulunduran yönetim kurulu başkan vekilinin demeçleri artık sürdürülebilirlik açısından yönetim kurulunun iflasıdır. Tüzüğümüzün Disiplin Cezaları bölümünün 65’nci maddesinde, ‘Başkan ve yöneticilerin veya sporcuların manevi şahsiyetini tahkir edenler, sövenler veya hakaret edenler veya basın-yayın yoluyla söz, yazı, bildiri veya beyanat suretiyle kulübü küçük düşürenler veya Kulübe sadakat göstermeyenler hakkında, bu tüzükte yazılı disiplin cezaları yetkili disiplin organları eliyle uygulanır’ ibaresi yer alıyor. Disiplin Kurulu’nun acilen tüzüğümüz ön gördüğü gibi harekete geçip gerekli tedbirlerin alınması gerekmektedir” dedi.  

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Sakarya Otel SAKARYA HALI YIKAMA SAKARYA DÜĞÜN SALONLARI İZMİR YOGA