Arşivde Ara

Harekete geçti9 Ağustos 2019 - 17:37, Cuma


Sakaryaspor’da merakla beklenen transfer gelişmeleri ile ilgili olarak yönetimden herhangi bir açıklama gelmezken, Başkan İbrahim Nalbant’ın transfer yasağını kaldırmak için “Çekli&Teminatlı” çözüm aradığı öğrenildi.

TEPKİLERE DAYANAMADI

Temsilcimiz Sakaryaspor’da kongre öncesi transfer yasağını kaldıracağını müjdeleyen ancak geçen onca haftaya rağmen bu konuda bir girişimin yapılmadığı İbrahim Nalbant yönetiminin, yasağı kaldırmak için harekete geçtiği öğrenildi. Geçtiğimiz gün Başkan Vekili Yaşar Zımba ile birlikte Türkiye Futbol Federasyonu’na giden Başkan İbrahim Nalbant’ın, transfere engel dosyaların ödenmesi için çekli teminatın geçerli olup olmadığını sorduğu bilgisi alındı. TFF yetkililerinin, “Bankaya verilecek teminatla alınan kredi geçerli olur” söyleminin ardından harekete geçtiği öğrenilen Nalbant’ın, camiadan gelen yoğun tepkiler nedeniyle bu işe hız verdiği belirtiliyor.

ÇÖZÜM YOLLARI ARIYOR

Sakaryaspor camiasında İbrahim Nalbant başkanlığındaki yönetime olan tepkilerin dozu günden güne artarken, Başkan Nalbant’ın bu doğrultuda transfer yasağını kaldırmak için çek peşine düştüğü belirtildi. Çekleri bankaya teminat olarak gösterip oradan alınacak kredi ile TFF’ye olan borçların ödenmesi yönünde bir plan uygulayacağı söylenen Nalbant’ın şimdi teminat olarak göstereceği çekleri toplamaya çalıştığı söyleniyor. Yönetim içinde de çek arayışına başlayan Nalbant’ın bu işi başarabilmesi durumunda transferin açılacağı ve 15 Ağustos’a kadar bu işin bitirilmesinin planlandığı da gelen haberler arasında yer alıyor.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Sakarya Otel SAKARYA HALI YIKAMA SAKARYA DÜĞÜN SALONLARI İZMİR YOGA