Arşivde Ara

Aşamayacağımız sıkıntı yok31 Temmuz 2019 - 12:59, Çarşamba


Akyazı AK Parti İlçe Teşkilatının Danışma toplantısı Milletvekili Çiğdem Atabek’in katılımıyla ilçe teşkilat binasında gerçekleşti.

DONANIMLI ÇALIŞMA

Toplantıya Sakarya AK parti Milletvekili Çiğden Atabek, Belediye başkanı Bilal Soykan, İlçe başkanı Mesut Ekrem, Kadın kolları başkanı Oya Asan, Gençlik kolları başkanı Sadık Bora, eski İlçe başkanları, muhtarlar ve birçok partili katıldı. Akyazı Kadın Kolları Başkanı Oya Asan, “Bizler bu İstanbul seçimlerinden sonra her gün yeni bir seçim varmış gibi çalışmaya devam ediyoruz. Bu süreçte İstanbul’daki seçmenlerimizi tek tek arayarak isteklerini dile getirdik. Teşkilat olarak, kadın kolları olarak yapmış olduğumuz çalışmalar ve üye güncelleme çalışmalarına başladık.  Bu çalışmamız sadece kâğıt üzerinde değil, tek tek üyelerimizi ziyaret ederek tam donanımlı çalışmalara başlamış bulunmaktayız” dedi.

FINDIK ÜRETİCİSİ

Akyazı Ak Parti İlçe Başkanı Mesut Ekrem, “Fındık taban fiyatlarının 17 TL açıklanmasını fındık üreticimizin üzerinde çok önemli etkiler yaptığına da hepimiz şahit olduk. Cumhurbaşkanımız bu çalışmaları yaparken sizlere bizlere güveniyor. Teşkilatı diri tuttuğumuz müddetçe Allah’ın izniyle aşamayacağımız sıkıntı yok. Biz de Akyazı İlçe Teşkilatı olarak göreve geldiğim günden bu yana teşkilatımızın her kademesinde görev almış tüm yöneticilere ulaşmaya söz verdik. 2023 Cumhurbaşkanlığı seçimlerine kadar Akyazı’da Ak Parti’ye bu güne kadar destek vermiş hiç kimseyi dışarıda bırakmayacağız. Biz Ak Parti İlçe teşkilatı olarak her an seçim olacakmış gibi çalışmaları devam ettiriyoruz. İlçemiz için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Durmak yok yola devam” dedi.

ASFALT DÖKÜMÜ 

Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan, “Ankara’da yapmış olduğumuz görüşmelerde ve Milletvekillerimizin de desteğiyle önümüzdeki günlerde 16 bin ton asfalt dökümü gerçekleştirilecek. Bunun haricinde mahalle muhtarlarımızın isteklerini değerlendirmeye çalışmaktayız” dedi.

SAHAYA DÖNDÜK

Milletvekili Çiğdem Atabek, “ Seçimden önce gittiğimiz fabrikalar vardı. O zaman gidip sorunlarımızı anlatmıştık. Önce Milletvekillerimiz için sonra da yerel seçimler için ve Belediye Başkanımız için oy istemiştik. Şimdi bugün de aynı fabrikaları ziyaret ettik. Onlara teşekkür etmek istedik verdikleri destekten dolayı. Onlar için yapılacak bir şey olup olmadığını sorduk. Biz sadece seçim zamanlarında teşkilatın kapısı açan bir parti değiliz. O yüzden bu millet yıllardır bizim arkamızda. O yüzden bu millet bize yıllardır oy veriyor. Seçim bitti hemen sahaya döndük. Nasıl Belediye Başkanımız yaptığı çalışmaları kısaca anlattı bizde benzer çalışmaları Ankara’da yapmaya çalıştık. Fındık işi gerçekten güzel oldu. Bunun için uzun süredir fındık bölgeleri Milletvekilleri olarak da bir çalışma içerisindeydik. Fındık konusunda verdikleri bu güzel destekten dolayı sayın Cumhurbaşkanımıza minnettarız“ dedi.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Sakarya Otel SAKARYA HALI YIKAMA SAKARYA DÜĞÜN SALONLARI İZMİR YOGA