Arşivde Ara

Mercan rehberlik etti13 Temmuz 2019 - 11:36, Cumartesi


Söğütlü Kaymakamı Esengül Korkmak Çiçekli ile Vali Yardımcısı eşi M.Fatih Çiçekli Acarlar Longozuna gitti. Çiçekli çiftine Karasu Kaymakamı Aziz Mercan rehberlik yaptı

Söğütlü Kaymakamı Esengül Korkmaz Çiçekli ile Vali Yardımcısı eşi Mehmet Fatih Çiçekli çiftçi mesai sonrası kendilerini Acarlar Longozuna attılar. Çiçekli çiftçini Karasu Kaymakamı Aziz Mercan ile tesis işletmecisi Cihan Emre misafir etti.

Çiçekli çifti longozda yürüyüş yapıp doğal güzellikleri izledikten sonra haftanın yorgunluğunu demli çay içerek attılar. Tesis işletmecisi Cihan Emre “Karasu Kaymakamımız Aziz Mercan ilçemizin gönüllü rehberi. Söğütlü Kaymakamımız ve Vali Yardımcımız ise yaşadığımız şehrin her noktasını gezmek ve güzellikleri yaşamak isteyince Acarlar longozunda buluştular. Bizlere misafir oldukları için Çiçekli ailesine çok teşekkür ediyoruz” dedi.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Sakarya Otel SAKARYA HALI YIKAMA SAKARYA DÜĞÜN SALONLARI İZMİR YOGA