Arşivde Ara

Karışımdan zehirlenmiş!20 Haziran 2019 - 11:20, Perşembe


Karasu İlçesinde yaşayan ve iş arkadaşları tarafından yalnız yaşadığı evinde ölü bulunan Ayşenur Arpacıoğlu’nun ilk otopsi raporunda Tuz Ruhu ve Çamaşır Suyu’nun karışımı sebebiyle zehirlendiği belirlendi.

KLOR GAZI ZEHİRLENMESİ

Geçtiğimiz Pazar gününden beri ailesi ve iş arkadaşları tarafından haber alınamayan ve polis eşliğinde çilingirle evinin kapısı açılınca tek yaşadığı evde ölü bulunan Ayşenur Arpacıoğlu’nun cenazesi dün kılınan cenaze namazının ardından defnedilirken Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Korucuk Kampüsü’nde bulunan Adli Tıp Merkezi’nde yapılan ilk inceleme de Ayşenur’un evde temizlik için yaptığı tuz ruhu ve çamaşır suyu karışımından zehirlendiği belirlendi.

SOLUNUM YOLUNU DARALTARAK

Kesin karar raporu öncesinde çıkan ilk raporda Tuz Ruhu içerisinde bulunan Hidroklorik asit ile Çamaşır Suyu içerisinde bulunan HipokloritAsit’in karışımından ortaya çıkan Klor Gazı sebebiyle zehirlendiği belirlenen Ayşenur Arpacıoğlu’nun kesin ölüm sebebi henüz belirlenmezken ilk raporda, “Hidroklorik Asit ve Hipoklorit Asit sebebiyle ortaya çıkan Klor Gazı zehirlenmesi normal insanlarda ölüme sebebiyet vermese bile Astım ya da Kronik Bronşit Hastalarında solunum yolunu daraltmasıyla nefes alınamamasına sebep olmaktadır” ifadelerine yer verildi.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Sakarya Otel SAKARYA HALI YIKAMA SAKARYA DÜĞÜN SALONLARI İZMİR YOGA