Arşivde Ara

Taksi paraları da Emniyetten!19 Haziran 2019 - 21:35, Çarşamba


Geçtiğimiz hafta sonu yapılan YKS’ye öğrencileri ekip otosu ve motosikletli polislerle taşıyan Sakarya Emniyetinin, taksi ile okullara yetiştirilen öğrencilerin taksi parasını da ödediği ortaya çıktı.

Sakarya Emniyet Müdürü Fatih Kaya, geçtiğimiz hafta sonu yapılan YKS öncesinde bir açıklama yapmış ve sınava yetişememe riski olan tüm öğrencilerin ekipler tarafından okullarına kadar götürüleceğini duyurmuştu. Nitekim, cumartesi ve Pazar günü yapılan sınavlara geç kalma ihtimali bulunan bazı öğrenciler polisi aramış, bunlardan bazıları ekip otosuyla, bazıları da motosikletli ekipler tarafından okullarına kadar götürülmüştü. Ancak Emniyet Müdürü Fatih Kaya’nın, yardım talebinde bulunup da, polis ekipleri tarafından görevleri nedeniyle okullarına götürülememesi durumunda ise ticari taksi tutulması ve taksi parasının da emniyet müdürlüğü tarafından ödenmesi yönünde ekiplere talimat verdiği ortaya çıktı.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Sakarya Otel SAKARYA HALI YIKAMA SAKARYA DÜĞÜN SALONLARI İZMİR YOGA