Arşivde Ara

Ertuğrul Kocacık güven tazeledi20 Mayıs 2019 - 17:51, Pazartesi


Sakarya SMMMO'da 23.Olağan Genel Kurul (Seçimli) ‘u 18.05.2019 tarihinde Sakarya SMMM Odasında Halil Kocacık konferans salonunda yoğun protokolün ve meslek mensuplarının katılımı ile gerçekleştirdi.

Kongre Oda Sekreteri Yıldıray Yılmaz'ın açılış konuşması ile başladı. Divan Başkanlığına İstanbul SMMM Odası Başkanı Yücel Akdemir seçildi. Kongre Başkan Yücel Akdemir'in iyi dilekleri ile başladı. Sonrasında TÜRMOB Genel Başkanı A.Masis Yontan, SESOB Başkanı Hasan Alişan ve Taraklı Belediyesi Başkanı İbrahim Pilavcı Genel Kurul'un hayırlıra vesile olması dilekleri ile konuşmalar yaptılar.

Genel Kurul'a katılım gerçekleştiremeyen Sakarya Valisi Ahmet Hamdi NAYİR'in yanı sıra Ak Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu, Ak Parti Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, Türk İş Genel Başkanı Ergün Atalay, Türkiye Ziraat Odaları Birliği Başkanı Şemsi BayraktaR telgraf göndererek,  ve çok sayıda SMMM Odaları Başkanları fax ve mail yolu ile tebrik mesajları gönderdiler.

Gündemin diğer maddesine istinaden Oda Kurulları oy birliği ile ibra edildi.

Genel kurula katılanlar ise TÜRMOB Genel Başkanı A.Masis Yontan, TÜRMOB Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Masum Türker, Sakarya Esnaf Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hasan Alişan, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Yardımcısı Yüksel Avşar, Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği Başkanı Yaşar Çoşkun, Sakarya Vergi Dairesi Başkanı Ahmet Çelik, Düzce SMMM Odası Başkanı Remzi GünaL, Düzce SMMM Odası Başkan Yrd Cem Yıldırım, Düzce SMMM Odası Denetim Kurulu Başkanı Mustafa Üstünel, Kocaeli SMMM Odası Başkan Yardımcısı Tülin Keçeci, Karabük SMMM Odası Onursal Başkanı Hüseyin Eken, Karabük SMMM Odası Başkanı Atakan İrken, Sakarya İŞKUR İl Müdürü Tekin Kaya, Sakarya Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Erhan Çavuş, SGK Yönetim Kurulu Üyesi Salih Kılıç, Taraklı Belediye Başkanı İbrahim Pilavcı, YMM İlker Çağcı, YMM Vedat Ender Tuna, YMM Mustafa Ak, YMM Ö.Necdet Aydemir, YMM Cemil Dilbaz, YMM Ahmet Dilbaz YMM Fikret Paçacı, YMM Ramiz Savaş, YMM Yasin Kula, Demokrat Parti İl Başkanı İsmail Ergü, İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Hüsnü Gürpınar, İstanbul Meslekte Birlik Başkanı Ethem Yüksel Kahveci, İstanbul SMMM Odası Üyesi Meslekte Birlik Kurucusu Salih Çakır, İstanbul Meslekte Birlik Genel Sekreter İSMMMO Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Ustabaş, İstanbul SMMM Odası Disiplin Kurulu Üyesi Ayşe Betül Ayaz, Sakarya Küçük Orta Ölçekli Mükellefler Odası Grup Başkanı Zekeriya Cesur, Sebze  Meyveciler Odası Başkanı Muzaffer Kabacan, Muhtarlar Federasyonu Başkanı Erdal Erdem oldu.

Seçime katılan listeler

19 Mayıs 2019 Cumartesi günü gerçekleşen seçimde Lider Çalışma Grubu Yönetim, Denetim ve Disiplin Kurulları olarak tek liste, Üst Birlik Delegeler listesine Lider Çalışma Grubunun yanı sıra Faruk Parlak, Oktay Aktaş, Hamit Çuhadar, Abdullah Karaman ve Hakan Yıldız bağımsız adaylar olarak seçime girdiler.

Seçim Sonuçları

585 Delegenin oy kullandığı seçimde %63 katılım sağlanarak Başkan Ertuğrul Kocacık'ın tek liste ile çıktığı Lider Çalışma grubu kurulları 561 geçerli oy alarak güven tazelemiş oldu.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Sakarya Otel SAKARYA HALI YIKAMA SAKARYA DÜĞÜN SALONLARI İZMİR YOGA