Arşivde Ara

Mahalle başkanları ile bir araya geldi26 Nisan 2019 - 12:54, Cuma


Partisinin mahalle başkanları ile bir araya gelen Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, “Eğer gitttiğimiz mahallede sizlerle birlikte değilsek, o mahalle halkının sorunları hakkında bir şey bilmiyorsak sahaya hem eksik hem de bir sıfır geride çıkmış oluruz” dedi.

Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç partisinin mahalle başkanları ile Sakarya Parkta bir araya geldi. Düzenlenenen toplantıda AK Parti İlçe Başkanı Beşir Doğrusever, Belediye Başkan Yardımcıları Rahmi Şengül, Serkan Cerrahoğlu, Kültür ve Sosyal İşler Koordinatörü Ramiz Şengül ve  birim personelleride hazır bulundu. Toplantının açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Doğrusever, seçim sürecinde mahalle başkanlarının özverili çalışmalarından dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Biz her zaman Belediye Başkanımızla, idarecilerle, teşkilatımızla bir bütünüz. Ben şahsım adına sizlere seçim sürecindeki gayretli ve azimle çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

GÜZEL VE FAYDALI HİZMETLER

Ardından konuşan Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, konuşmasının başında birlik ve beraberlik vurgusu yaparak, “Siyaset mahalle başkanlarında başlıyor, eğer gitttiğimiz mahallede sizlerle birlikte değilsek, o mahalle halkının sorunları hakkında bir şey bilmiyorsak sahaya hem eksik hem de bir sıfır geride çıkmış oluruz. Seçim öncesinde olduğu gibi yine bir ve beraber çalışmaya devam edeceğiz. Sizlerle birlikte inşallah ilçemize güzel ve faydalı hizmetler kazandıracağız. Benim buna inancım tam” dedi.

‘BİZ HAZIRIZ’

Başkan Fevzi Kılıç, “Seçim sürecinde sık sık ifade ettiğim gibi kapımız, telefonumuz, gönlümüz her zaman açık. Gidersek görebilirmiyiz, şu sorunu aktarabilirmiyiz diye aklınızdan, kalbinizden geçirmeyin. Kimin ne derdi, ne sıkıntısı varsa ve bizimde imkanlarımız buna müsaitse biz elimizden geleni yapmaya her zaman hazırız” ifadelerini kullandı.

‘SÖZ VERDİK, YAPACAĞIZ’

Başkan Kılıç, “Seçimin ardından da yoğun trafik devam ederken gerek ptokolol gerek vatandaşlarımız ile hep bir aradaydık. Her fırsattada yapılan ve devam eden çalışmaları yerinde incelemeye çalıştık. Aynı zaman da halkımızın seçim sürecinde bizlerden beklentileri, sorunları ve talepleri vardı. Bunları masaya yatırdık, neler yapabiliriz, nelerin aciliyeti var. Biz vermiş olduğumuz sözlerin arkasındayız, şimdi sahaya inerek bu sözleri yerine getireceğiz” dedi.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Sakarya Otel SAKARYA HALI YIKAMA SAKARYA DÜĞÜN SALONLARI İZMİR YOGA