Arşivde Ara

Hemşehrilerimizle Birlikte Planlayacağız25 Nisan 2019 - 15:52, Perşembe


AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu, 25. ve 26. Dönem AK Parti Sakarya Milletvekili Prof. Dr. Mustafa İsen ve Cumhurbaşkanlığı Sosyal Politikalar Kurulu Üyesi Dr. Murat Yılmaz Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’a misafir oldu.

Serdivan Belediye Başkanlığı görevinin Alemdar’a hayırlı olması temennisinde bulunan misafirler, yeni dönem için başarılar diledi.

Turizmde Önemli Rol

Tarihi dokusu, doğal güzellikleri ve sosyal tesisleriyle turizm noktasında Serdivan’ın önemli bir rol üstlendiğini belirten Prof. Dr. İsen, Başkan Yusuf Alemdar’ın hayata geçirdiği projelerle Serdivan’a yeni ve farklı bir yön çizdiğini ifade etti.

Hizmet Bayrağı

Millete hizmet yolunda yerel yönetimlerle aynı paydada buluşarak çalışmalara son hız devam edeceklerinin altını çizen AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu ise, yeni dönemde hizmet bayrağını daha yükseklere taşımanın en büyük hedef olduğunu vurguladı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar da Serdivan’ın yeni dönemde daha da gelişeceğini belirterek yapılacak projeleri ve yatırımları önceki hizmetlerdeki gibi Serdivanlılarla birlikte planlayacaklarını söyledi.

Geleceğe Taşımak

Bu güne kadar kendisine güvenen ve destek olan vatandaşları mahcup etmediğini, bundan sonra da aynı hizmet anlayışıyla çalışmaya devam edeceğini belirten Alemdar, “Serdivanımızı geleceğe en güzel şekilde taşımak için milletvekillerimizle uyum içerisinde hareket ettik. İnşallah bu gayretimizi önümüzdeki dönem içerisinde de sarf ederek tüm projelerimizi bir bir hayata geçireceğiz.” ifadelerini kullandı.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Sakarya Otel SAKARYA HALI YIKAMA SAKARYA DÜĞÜN SALONLARI İZMİR YOGA