Arşivde Ara

Odak noktamız kalıcı hizmet21 Nisan 2019 - 13:34, Pazar


Başkan Mutlu Işıksu, “Seçim sürecindeki çalışmalarımızda ve sonrasında milletimizle yaptığımız istişarelerde belirttiğimiz gibi Adapazarı’mızın meselelerini çözüm yoluna koyacağız. Bizim odak noktamız kalıcı hizmettir.” dedi.

Işıksu'ya Ziyaretler Sürüyor

Sakarya Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Yılmaz Daşçıoğlu, Vagon Fabrikası Müfettiş ve Teftiş Kurulu, Bilim Adamları ve Mucitleri Genel Merkezi Başkanı Yusuf Uygur ve yönetim kurulu üyeleri, Serdivan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Dere, Hafriyatçılar Odası Başkanı Can Akova, İl Göç İdaresi, Yeşilay Derneği, Karadere Mahallesi, Orta Mahalle, Taşlık Mahallesi, Lüleci Sokak, Hızırtepe Mahallesi temsilcileri ile çok sayıda vatandaş, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu’yu ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

Büyük Bir Gayretle Çalışacağız

Ziyaretçileri makamında ağırlayan Başkan Mutlu Işıksu, “Milletimize inandık, güvendik ve bir hizmet yolculuğu başlattık. Hamdolsun onlar da bizlere güvendi ve emaneti teslim etti. Bizde aldığımız bu güvenle Adapazarı’mıza kalıcı hizmetler sunmak için gece gündüz çalışıyoruz.Çalışmalarımızın temelini oluşturan en önemli konu, hizmetlerimizin insan odaklı ve uzun vadeli olmasıdır.Şehrimize kazandıracağımız tüm hizmetlerin kalıcı olması konusunda özel çalışmalar yapıyoruz. Gelecek nesillerimize bambaşka bir Adapazarı’nı miras bırakmak istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Sakarya Otel SAKARYA HALI YIKAMA SAKARYA DÜĞÜN SALONLARI İZMİR YOGA