Arşivde Ara

Baro Başkanları Nevşehir’de toplandı17 Nisan 2019 - 14:39, Çarşamba


Sakarya Barosu Başkanı Av. Abdurrahim Burak, Nevşehir Barosu’nun ev sahipliğinde gerçekleştirilen Orta Anadolu Bölge Baro Başkanları toplantısına katıldı.

Nevşehir Barosu’nun düzenlediği ve ilk kez gerçekleştirilen Orta Anadolu Bölge Baro Başkanları toplantısı, Sakarya Barosu Başkanı Av. Abdurrahim Burak’ın da katılımıyla, Nevşehir’de bir otelde yapıldı.

Toplantıda KDV’de indirim, arabuluculukta işçi vekilliği uygulaması ve Hukuk Fakültesi mezunlarına getirilecek sınav gibi birçok mesleki sorun konuşuldu ve karşılıklı çözüm önerileri detaylı bir şekilde istişare edildi.

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Av. Prof. Dr. Metin Feyzioğlu başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya; Nevşehir Barosu Başkanı Av. Mustafa Necmi Öncül, Düzce Barosu Başkanı Av. Azade Ay, Trabzon Barosu Başkanı Av. Sibel Suiçmez, Karabük Barosu Başkanı Av. Rıdvan Erdoğan, Çankırı Barosu Başkanı Av. Erkan Köroğlu, Çorum Barosu Başkanı Av. Kenan Yaşar, Yozgat Barosu Başkanı Av. Mehmet Şimşek, Aksaray Barosu Başkanı Av. Ramazan Erhan Toprak, Kayseri Barosu Başkanı Av. Cavit Dursun, Konya Barosu Başkanı Av. Mustafa Aladağ, Sinop Barosu Başkanı Av. Hicran Kandemir, Sivas Barosu Başkanı Av. Hacı Yılmaz Demir, Eskişehir Barosu Başkanı Av. Mustafa Elagöz, Kırşehir Barosu Başkanı Av. Mehtap Karaburçak Tuzcu, Karaman Barosu Başkanı Av. Oktay Yılmaz, Niğde Barosu Başkanı Av. Osman Çimen katıldı.

Toplantıya ayrıca Türkiye Barolar Birliği (TBB) Yönetim Kurulu Üyesi Başkan Yardımcısı Av. Hüseyin Özbek, TBB Yönetim Kurulu Üyesi Genel Sekreter Av. Sabiha Tekin, TBB Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Av. Sabri Erdal Güngör, TBB Yönetim Kurulu Üyesi Av. Eyyüp Sabri Çepik, TBB Disiplin Kurulu Başkanı Av. Uğur Uzel ve TBB Başkan Başdanışmanı Av. Zafer Köken de katıldı.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Sakarya Otel SAKARYA HALI YIKAMA SAKARYA DÜĞÜN SALONLARI İZMİR YOGA