Arşivde Ara

Özkür Başkan seçildi14 Nisan 2019 - 17:44, Pazar


Yeniden Refah Partisi Hendek İlçe Teşkilatı 1. Olağan Kongresine tek liste ile giden Faruk Özkür Hendek İlçe Başkanı oldu.

HENDEK SEÇİM

Hendek Belediyesi Ticaret Merkezi konferans salonunda gerçekleşen Yeniden Refah Partisi Hendek İlçe Teşkilatı 1. Olağan Kongresine Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Yücel Mollaismailoğlu, Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Ak Parti Hendek İlçe Başkanı Hasan Serdar Baykal, Meclis Üyeleri, Yeniden Refah Partisi Sakarya İl Başkanı Hasan Çınar ve Yönetimi, Yeniden Refah Partisi Düzce İl Başkanı Nezir Merttürk, Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanları ve Vatandaşlar katıldı.

TEK LİSTE

Konuşmaların ardından gündem maddelerine devam edilerek seçime geçildi. Kongreye tek liste ile giden Faruk Özkür Yeniden Refah Partisi Hendek İlçe Başkanı olurken Yönetimi ise şu isimlerden oluştu; Yeniden Refah Partisi Hendek İlçe Başkanı Faruk Özkur, Yönetim Kurulu: Celal Can, Erol Ataç, Halid Çanga, Recep Cihan Tezdoğan, Murat Çalman, Celal Güler, Cüneyt Mutlu, Süleyman Gürbüz, Mehmet Kodaman, Halim Tektaş, Kadir Uzunlar, Arif Çoban, Ali Agı, Musa Yılmaz ve Şenol Bahadır.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Sakarya Otel SAKARYA HALI YIKAMA SAKARYA DÜĞÜN SALONLARI İZMİR YOGA