Arşivde Ara

Her Yerde Oku yorum23 Mart 2019 - 14:37, Cumartesi


Sinanoğlu Hatice Aslan İlk/Orta Okulu, “Her Yerde Oku(yorum)” sloganıyla kıraathanelerde de kitap okuma etkinliği gerçekleştirdi.

Ferizli ilçesinde Sinanoğlu Hatice Aslan İlk ve Ortaokulu tarafından kitap okuma farkındalığı oluşturmak için “Her Yerde Oku(yorum)" sloganıyla kahvehanelerde kitap okundu.  Okulun öğretmen ve öğrencileri ilçedeki kahvehanelere giderek vatandaşların yanında kitap okudu. Kahvehanede oturan ve oyun oynayan vatandaşlar ise meşguliyetlerini bırakıp, kitap okuyarak öğrencilere eşlik etti.  Vatandaşlar ve kahvehane esnafı ise uygulamadan memnun olduklarını ve etkinliğin fayda sağladığını belirtti. Etkinliğe Ferizli Belediye Başkan Yardımcısı Erdoğan Özkan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Soner Yılmaz Sinanoğlu Mahalle Muhtarı ve Muhtarlar Derneği Başkanı Yaşar Bakırtaş,  Okul Müdürleri, veliler ve öğrenciler katıldı. Okul Müdürü Metin Gökdemir'in protokolü karşılamasıyla saat 15.00'te başlayan etkinlik 15.30'da sona erdi.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Sakarya Otel SAKARYA HALI YIKAMA SAKARYA DÜĞÜN SALONLARI İZMİR YOGA