Arşivde Ara

MBD’den Bülent TUNÇ’a destek22 Mart 2019 - 21:52, Cuma


Türkiye Kırmızı Et Üreticileri Merkez Birliği Genel Kurulu yapıldı. Kurulda Genel Başkanlığa tekrar Bülent Tunç seçildi.

Türkiye Kırmızı Et Üreticileri Merkez Birliği Genel Kuruluna katılan Milli Birlik ve Düşünce Derneği Genel Merkez Teşkilatlanma Başkanı Murat Yıldırım, Sakarya İl Başkanı Hayati Özsipahi ve yönetim kurulu Bülent Tunç’a ziyarette bulundu.

Gerçekleştirilen ziyaretin ardından değerlendirmelerini paylaşan Milli Birlik ve Düşünce Derneği Teşkilatlandırmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Murat Yıldırım, “Türkiye Kırmızı Et Üreticileri Merkez Birliği Genel Başkanı Bülent Tunç’u yönetim kurulu üyelerimizle birlikte ziyaret ettik. Genel Kurulda yeniden genel başkanlığa seçilen Bülent Tunç beyefendiye hayırlı olsun dileklerimizi ve desteklerimizi belirttik. Derneğimizin teşkilatlanma konusunda istişarelerde bulunduk.Üyelerine dergimizi takdim ettik. Çok verimli bir görüşme olduğuna inanıyorum. İnşallah önemli görevleri üstlenen büyüklerimiz ile birlikte istişarelerde bulunmaya devam edeceğiz. Allah milli birlik ve beraberliğimizi daim etsin” ifadelerini kullandı.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Sakarya Otel SAKARYA HALI YIKAMA SAKARYA DÜĞÜN SALONLARI İZMİR YOGA