Arşivde Ara

Hayata sağlıkla gülümse21 Mart 2019 - 11:00, Perşembe


Hendek Kaymakamlığı, Hendek Belediyesi ve Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ile birlikte, 18- 24 Mart Yaşlılar Haftası nedeniyle konferans düzenlendi.

Sağlıkla Tebessümle Yaş Alma

Hendek Sosyal Hizmet Merkezi Konferans Salonu’nda  “ Sağlıkla, Tebessümle Yaş Alma “ adlı konferans gerçekleşti. Konferansa,  Kaymakam Orhan Burhan, İlçe Sağlık Müdürü Uz. Dr. Burcu Başaran Güngör, Hendek Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Fatma Dursun, Hendek Belediyesi Sağlık İşleri Müdürü Kemal Atala, Melek Nişancı Huzurevi Müdürü Nurdan Avcı, daire müdürleri ve huzurevi sakinleri katıldı.

Program saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Programda Huzurevi sakinleri tarafından şiirler okundu.

Melek Nişancı Huzurevi Müdürü Nurdan Avcı, huzurevi hakkında bilgilendirerek, huzurevi sakinlerinin yapmış oldukları etkinlikler ile ilgili sunum yaptı.

İlçe Sağlık Müdürü Uz. Dr. Burcu Başaran Güngör de, yaşlılık, yaşlılıkta sağlıkla yaşam, sağlıklı beslenme, yaşlılıkta dikkat edilmesi gereken konular ile ilgili bilgilendirme yaparak, Yaşlılar Haftası’nı kutladı.

İlçe Sağlık Müdürlüğü Uzman Hemşire Deniz De Asis tarafından da, Hayata Sağlıkla Gülümse konulu sunum yapıldı.

Huzurevi sakinlerinden Şair Alimoğlu’nun,  kendi hayatından kesitler anlatıp, kendi yazdığı şiiri okumasıyla program sona erdi.

18- 24 Mart Yaşlılar Haftası etkinlikleri,  21 Mart Perşembe günü Hendek Bayraktepe Tesisleri’nde saat: 13.00’de Saygı ve Hoşgörü yemeğinin ardından, Selman Dede Mesire Alanı’nda “ Sağlıkla Doğayı Kucakla “ yürüyüşü ile sona erecek.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Sakarya Otel SAKARYA HALI YIKAMA SAKARYA DÜĞÜN SALONLARI İZMİR YOGA