Arşivde Ara

5 yıl sonra Sakarya’yı Avrupa konuşacak13 Şubat 2019 - 17:59, Çarşamba


İYİ Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Uzm. Dr. Cihan Kolip, Kocaali’de katıldığı cenazenin ardından İYİ Parti ve CHP’li yöneticilerle bir araya geldi. Kolip, “İddialı projeler hazırladık. 5 yıl sonra Sakarya’yı Türkiye değil, Avrupa konuşacak” diye konuştu.

Cenaze

İYİ Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Uzm. Dr. Cihan Kolip, Kocaali CHP İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Temel Çatalbaş’ın vefat eden annesi Senem Çatalbaş’ın cenazesine katılmak üzere Kocaali’nin Kirazlı köyüne gitti. Uzm. Dr. Cihan Kolip, cenazenin ardından ise Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, İYİ Parti Kocaali Belediye Başkan Adayı Kemal Din, CHP eski Belediye Başkan adayı Mithat Sarı, MHP Eski Belediye Başkan adayı Kenan Çatalbaş ve Karasu Belediye Meclis Üyesi Mehmet Çatalbaş ile vatandaşlarla bir araya geldi.

Örnek olacak

İYİ Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Uzm. Dr. Kolip, Sakarya’nın çok önemli bir coğrafyada, ciddi potansiyelleri olduğunu ifade ederek, “Biz tüm projelerimizin temellerinde, Sakarya’nın rekabet üstünlüklerini ortaya çıkaracak özellikleri ön plana alıyoruz. Çok iddialı projeler hazırladık. Sakarya’nı 5 yıl sonra Türkiye değil, Avrupa konuşacak. Örnek olacak bir şehirleşme mücadelesine başlayacağız ve bunda başarılı olacağız” diye konuştu.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Sakarya Otel SAKARYA HALI YIKAMA SAKARYA DÜĞÜN SALONLARI İZMİR YOGA