Arşivde Ara

SEDAŞ ekiplerine Muhtardan teşekkür14 Ocak 2019 - 12:26, Pazartesi


Hendek Kadifekale Muhtarı Mücahit Keleşoğlu köylerini besleyen ve arazi içinden geçen orta gerilim hattında oluşan arıza için Alo 186 hattından ihbarda bulundu.

SEDAŞ İşletme Bakım Ekiplerinin arızaya müdahalesi  için yardım istedi. Köylerine gelen SEDAŞ işletme bakım ekibiyle yakından ilgilenen Muhtar,  Kar ve soğuk havaya aldırmadan direk üzerinde yapılan meşakkatli çalışmalarla izolatör değişimi ve iletkene sıkı bağ yapan ekiplerin arazi içinde verdikleri mücadeleyi takdir ettiğini belirtti. SEDAŞ ekipleri, enerji hattına yeniden enerji verilmesini, arızaya  hızlı müdahale ile köydeki vatandaşların enerjisiz kalmamasını sağladılar. 

Kadifekale Muhtarı Mücahit Keleşoğlu  tarafından;  Hendek İlçesi İşletme Bakım Sorumlusu Murat Pehlivan’a ve beraberindeki  SEDAŞ ekiplerine, hızlı aksiyon almaları, verdikleri emek ve arızanın hızla giderilerek enerji verilebilmesine imkan sağlamaları  nedeniyle ayrı ayrı teşekkür edildi.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Sakarya Otel SAKARYA HALI YIKAMA SAKARYA DÜĞÜN SALONLARI İZMİR YOGA