Arşivde Ara

Yunus Tever'i ziyaret etti7 Ocak 2019 - 13:02, Pazartesi


Osmanlı Ocakları 1299 Sakarya İl Başkanı ve AK Parti Adapazarı Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı Mehmet Demir; AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever'e “hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.

Aynı zamanda AK Parti Adapazarı Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı da olan Osmanlı Ocakları 1299 Sakarya İl Başkanı Mehmet Demir; AK Parti’nin Sakarya yeni İl Başkanı Yunus Tever'i makamında ziyaret ederek; “hayırlı olsun” dileklerinde bulundu. Mehmet Demir; Partisinin kuruluşundan beri her safhasında bulunan ve 31 Mart 2019 Pazar günü gerçekleşecek Mahalli İdareler Genel Seçimleri’nde AK Parti Adapazarı Belediye Meclis Üyesi aday adayı olan ve başvurusunun üzerinden geçen bir ay gibi kısa süre içinde 800'e yakın farklı partilerden olan kişileri AK Parti saflarına kazandırması ve üye yapmasıyla dikkat çekmişti. Ziyaretinden dolayı memnuniyetini dile getiren AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever; 13 Ocak Pazar günü Türkiye Cumhuriyeti Başkanı ve AK Parti Genel Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın Sakarya'ya gelecek olması nedeniyle de üye yaptığı isimleri de bizzat buluşmaya davet etti. Çiçeği burnunda Başkan Yunus Tever, kendisine teşekkür ederek, herkese örnek olduğunu ve gayretlerini takdirle karşıladığını söyledi.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Sakarya Otel SAKARYA HALI YIKAMA SAKARYA DÜĞÜN SALONLARI İZMİR YOGA