Arşivde Ara

Sessiz gelen şöhret3 Ocak 2019 - 15:40, Perşembe


Kocaeli İzmit doğumlu olan “ALEV” beş kişilik ailenin en küçük kızı olarak dünyaya geldi.

Asıl Mesleği uzman kuaförlük olan Alev her yasta müzikte iç içe yaşamış olup doğuştan yetenekli allah vergisi güzel sesiyle, şimdi tam zamanı diyerek çok sevdiği eşinin desteği ile aranjörlüğünü Sedat Sakarya'nın üstlenmiş olduğu ‘’Başlangıç’’isimli single albüm çalışmasıyla müzik piyasasında ses getirecek bir başarıya imza atmıştır.

“Aşk’a Müebbet” ile yola devam.

Single’da yer alan söz ve müziği Nihat Çolak’a ait Aşk’a Müebbet, sanatçının sevenleri tarafından büyük beğeni topladı.

Gizli kahramanlar vardır hayatta, işte Alev’de onlardan biri. Albüm çalışmasının yanı sıra Özel gecelerde sahne alan sanatçı, organizatörlerinde aranan sesi oldu.

Türk müziğinin usta yorumcusu, Kamuran Akkor ile uzun zamandır koro çalışmaları yapan sanatçı, bu meslekte en büyük destekçisinin ise Ünlü aranjör Sedat Sakarya ve Kamuran Akkor olduğunu ve onunla “KATS SAHNE” Kamuran Akkor  Korosu”nda olmaktan kendisini son derece şanslı ve mutlu hissettiğini belirtmekte.

Söz ve Müzik Büyük bestekar; Bayram Şenpınar’a ait olan “Kader Kurbanıyım” adlı eserede klip çeken sanatçı, sahne çalışmalarınada aralıksız devam ediyor.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Sakarya Otel SAKARYA HALI YIKAMA SAKARYA DÜĞÜN SALONLARI İZMİR YOGA