Arşivde Ara

Güçlü olan kazanır!15 Aralık 2018 - 11:21, Cumartesi


İYİ Parti ile CHP arasındaki ittifak güçlü adaylara yarayacak

İYİ Parti ile CHP Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı konusunda anlaştı. İYİ Parti aday çıkartacak, CHP'de bu adayı destekleyecek. Peki ama ilçelerde ne olacak. Herkesin merak ettiği bu soruyu İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan'a sorduk.

İLÇEDE KİM GÜÇLÜ İSE

Başkan Kılıçaslan, "Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayımızı henüz açıklamadık. Bu konuda çeşitli haberler yapılsa da net olan bir durum söz konusu değil. İlçeler bazında ise güçlü olan adaylar desteklenecek. Mesela; bir ilçede İYİ Parti'nin adayı çok güçlü ve ses getirecek bir adaysa desteklenir. Veya CHP'nin adayı güçlüyse ibre ondan yana olur" dedi.

BÜYÜKŞEHİR RUHU

Kılıçaslan, "Büyükşehir Belediyesi ile ilgili nasıl uyum yakalandıysa, ilçelerle ilgili de Büyükşehir ruhuna uygun hareket edilir. Ayrıca Büyükşehir Belediyesi ile ilgili isim belirlenirken aday adaylığından ziyade direk aday açıklamayı düşünüyoruz. Bizde her şey nettir. Bu saatten sonra aday adayı değil, direk aday açıklanır" dedi.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Sakarya Otel SAKARYA HALI YIKAMA SAKARYA DÜĞÜN SALONLARI İZMİR YOGA