Arşivde Ara

Vali Nayir’den İade-i ziyaret20 Kasım 2018 - 21:35, Salı


Gün içerisinde tebrik ziyaretlerini kabul eden Vali Ahmet Hamdi Nayir, bir taraftan da kurum ve kuruluşlara iade-i ziyaretlerine devam ediyor.

İlk olarak Büyükşehir Belediye Başkanlığını ziyaret eden Vali Ahmet Hamdi Nayir, Başkan Zeki Toçoğlu tarafından kapıda karşılandı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Toçoğlu ziyaretten duyduğu memnuniyet dile getirirken, Vali Nayir de daha güzel ve daha başarılı hizmetlerin hayata geçirilmesi için yerel yönetimlerle de işbirliği içerisinde olacaklarını söyledi.

Şehrimiz ve Büyükşehir Belediyesinin çalışmaları hakkında Başkan Toçoğlu’ndan genel bilgiler de alan Vali Nayir, daha sonra 7. Komando Tugay Komutanlığına geçti.

Burada Komutanlık Şeref Defterini imzalayan Vali Ahmet Hamdi Nayir, Tugay Komutan Vekili P. Alb. Salih Üstündağ ile bir süre görüşerek, tüm Mehmetçiklerimize asli görevlerinde muvaffakiyetler dilediğini ifade etti.

Vali Ahmet Hamdi Nayir, son olarak Bölge Adliye Mahkemesi Başkanı Nuri Koçer ile Bölge Adliye Mahkemesi Cumhuriyet Başsavcısı Musa Çatal’a iade-i ziyarette bulundu.

Ziyaretten memnuniyet duyduklarını dile getiren Başkan Koçer ve Cumhuriyet Başsavcısı Çatal ile ilimize dair bir süre sohbet eden Vali Nayir, eylül ayında hizmete giren Bölge Adliye Mahkemesine dair de bilgiler aldı.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Sakarya Otel SAKARYA HALI YIKAMA SAKARYA DÜĞÜN SALONLARI İZMİR YOGA