Arşivde Ara

Kocaeli’ye taşınabilir16 Kasım 2018 - 13:22, Cuma


Lastik İş Sendikası Genel Başkanı Abdullah Karacan'ın ölümü ve 2 kişinin yaralanmasıyla sonuçlanan olayın yaşandığı GoodYear Fabrikası’nın kapanması gündeme geldi. GoodYear isminin bu şekilde gündeme gelmesinden rahatsızlık duyan üst düzey yöneticiler, fabrikayı masaya yatırdığı iddia edildi.

KOCAELİ’YE TAŞINABİLİR

İddialara göre ABD merkezli fabrikanın yöneticileri, olayla ilgili olarak saldırı öncesinin görüntülerinin yer almasından büyük rahatsızlık duydular. Yöneticiler, markanın daha fazla zarar gör memesi içinde olayın yaşandığı Arifiye’de faaliyet gösteren fabrikanın kapatılarak, Kocaeli’ye taşınmasının masaya yatırıldığı haberleri kulaktan kulağa dolaşmaya başladı.

500 İŞÇİ ÇALIŞIYOR

1986 yılından beri Sakarya’da 6 binin üzerinde kişiyi istihdam eden fabrikada bugün 500 işçi çalışmakta. Sakarya’nın en prestijli fabrikalarından biri olan GoodYear Fabrikasında çalışanlar diken üzerinde oturmaya başladı.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Sakarya Otel SAKARYA HALI YIKAMA SAKARYA DÜĞÜN SALONLARI İZMİR YOGA