Arşivde Ara

Başkan Varol’dan 10 Kasım mesajı9 Kasım 2018 - 16:51, Cuma


Ak Parti Adapazarı Kadın Kolları Başkanı Fatma Varol, 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

Türkiye Cumhuriyeti’nin ortak değerleri ve medeniyetinin şekillenmesine büyük katkıda bulunarak, tarihe ve insanlığa örnek olmuş bir lideri, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü yetiştiren bir milletin mensubu olmaktan onur duyduğunu ifade eden Başkan Fatma Varol:

‘’Düşünceleri, eserleri, ileri görüşlülüğü, başarıları, barışı benimseyen tutumu, dünya gerçeklerini iyi bilmesi, insani değerlere verdiği önem ile dünyanın en kararlı ve itibarlı liderlerinden olan Mustafa Kemal Atatürk ve İstiklal Savaşı'nın ardından yol arkadaşlarıyla birlikte kurduğu ve bizlere emanet ettiği Türkiye Cumhuriyeti, milletimizin büyüklüğünü yansıtması bakımından azami önem arz etmektedir. Türkiye’nin özellikle son 15 yıldaki köklü reformlarla geldiği seviye, gönül coğrafyamızdaki mazlum ve mağdurların umudu olması, milletimizin çalışkanlığının, ensar olma anlayışının ve en iyiye ulaşma arayışının bir ürünüdür. Önünde aydınlık bir gelecek uzanan bu aziz milletin evlatları; 2023 hedeflerine ve 2053-2071 vizyonlarına ulaşmak için, birlik ve beraberliğini arttırarak, her alandaki ilerlemesini devam ettirecek, Allah’ın izniyle ülkesini muasır medeniyetler seviyesinin üstüne çıkarma başarısını gösterecektir.

Bu duygu ve düşüncelerle, vefatının 80. yıldönümünde, Cumhuriyetimizin banisi ve bağımsızlık mücadelemizin kahramanı, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, onun şahsında kahraman silah arkadaşlarını ve canlarını vatan uğrunda feda ederek dar-ı bekaya intikal etmiş aziz şehitlerimizi, rahmet, minnet ve şükranla yad ediyor, bu vesileyle tüm hemşerilerimize sevgi ve saygılarımı sunuyorum.’’ dedi.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Sakarya Otel SAKARYA HALI YIKAMA SAKARYA DÜĞÜN SALONLARI İZMİR YOGA