Arşivde Ara

Öztürk başkent turunda8 Kasım 2018 - 14:30, Perşembe


AK Parti Taraklı Belediyesi Başkan aday adayı Muhsin Öztürk, Başkentte bir dizi temas ve ziyaretlerde bulundu.

Taraklı için yola çıkan Öztürk, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde (TBMM) AK Parti Sakarya Milletvekili  Çiğdem Erdoğan Atabek ile bir araya geldi. Taraklı'nın tarihi dokusunu anımsatan Öztürk, ilçenin turizm potansiyelini iyi değerlendirmek için projeler hazırladığını belirtti.  Taraklı'da doğup büyüdüğünü belirten Öztürk, ilçesine hizmet vermek istediğinin altını çizdi.

Taraklı'nın ekonomik ve cografi konumunu, kültürel ve sosyal alanlardaki yapısını iyi bildiğini anımsatan Öztürk, daha yaşanabilir Taraklı için hazırladığı kitapçığı Yavuz'a takdim etti. Öztürk," Hizmet için bir yola çıktık. Eğer şahsıma yönelik bir teteccüh olursa hizmet odaklı ilçeme hizmet isterim" dedi. AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu'nu da ziyaret eden Özktürk, amacının hizmet olduğunu aktardı.

Başkent'te bir dizi ziyaretlerde daha bulunan Öztürk, " Taraklı tarihi evleri, yöresel ürünleri, coğrafi konumu, bozulmamış doğası, muhteşem su kaynakları, termal suları, en önemlisi de güler yüzlü, tatlı dilli, dürüst ve misafirperver halkıyla turizm başta olmak üzere her yönüyle gelecek vaat eden tarihi bir ilçedir. Biz bu bilinç ve çalışma azmimizle aday adayı olduk" diye konuştu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Sakarya Otel SAKARYA HALI YIKAMA SAKARYA DÜĞÜN SALONLARI İZMİR YOGA