Arşivde Ara

Coşar Tok Adapazarı MHP’den aday adayı8 Kasım 2018 - 14:27, Perşembe


Uzun yıllardır Sakarya’da zemin etüdü ve inşaat sektöründe faaliyet gösteren Jeoloji Mühendisi Coşar Tok, Adapazarı Belediye Başkanlığı için Milliyetçi Hareket Partisinden aday adayı oldu.

Gençlik yıllarından itibaren Milliyetçi Hareket Partisi ve Ülkü Ocaklarında çeşitli kademelerde görev yapan Coşar Tok, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin bekası ve Sakarya’nın selameti için bu topraklar üzerinde yaşayan her insanın elini taşın altına sokmasının bir vatandaşlık ve insanlık görevi olduğunu belirterek, yılların birikimi olarak edindiği deneyimleri halka hizmete dönüştürmenin zamanı geldiğini düşünerek aday adayı olduğunu ifade etti.

Milliyetçi Hareket Partisi Adapazarı Belediye Başkanlığı için aday adayı olan Tok, şunları söyledi:

Her devlet teşkilatı gibi belediyelerin de kendi görev tanımları içerisinde yapmaları gereken görevleri vardır. Belediye başkanlarının, genelde mensubu bulunduğu ülkeye, yerelde görev üstlendiği belediyelerde yaşayan insanlara hizmet çerçevesinde hareket etmeleri aslî görevleridir. Alt yapı ve üst yapı düzenlemeleri, çevre temizliği ve çöp toplama, şehrin su ihtiyacının karşılanması, parkların yapılması, çeşitli sosyal ve kültürel programlar düzenlenmesi vb. faaliyetler belediyelerin yapmaları gereken rutin hizmetlerdir. Bu işler, belediye başkanlarının lütufları değil görevleridir. Birçok belediye başkanı asli görevlerini lütuf olarak göstererek çalışma yapmaktadır. Biz Adapazarı’nda görev yapmaya ve çalışmaya aday olduk.

Merkez belediyeler, diğer ilçe belediyeler içerisinde lokomotif güç olmalıdır. Merkez belediyelerde yapılan çalışmalar diğer belediyelere örnek olmalıdır. Bu da eldeki imkânları verimli bir şekilde kullanmayla mümkündür. Belediye başkanlığı bir ekip çalışmasıdır. Doğru ve düzgün bir ekiple geliyoruz. Adapazarı’nı markalaştırmak için projelerimizle geliyoruz. Zemin etüdü tecrübemizle Adapazarı’na deprem dokunmadan, biz dokunmak istiyoruz.

Bir belediye başkanının başarılı bulunması ancak çevre belediyelerden birkaç adım önde olmasıyla ortaya çıkar. Biz teknik bilgilerimiz ve insanî hassasiyetimizle Adapazarı’nı yeniden modern bir kültür şehrine yakışır, öncü ilçe yaparak “Yeniden Adapazarı” demeye geliyoruz.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Sakarya Otel SAKARYA HALI YIKAMA SAKARYA DÜĞÜN SALONLARI İZMİR YOGA