Arşivde Ara

Sosyodrama etkinliği düzenlendi6 Kasım 2018 - 11:15, Salı


Dünya Ruh Sağlığı Günü kapsamında Sağlık Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın koordinasyonuyla Türkiye'nin 8 ilinde toplam 15 merkezde psikodrama ve sosyodrama grup çalışmaları yapıldı.

Çalışmalar kapsamında İl Sağlık Müdürlüğü Ruh Sağlığı Birimi tarafından Adapazarı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerine yönelik program düzenlendi. Psikodrama Dernekleri Federasyonu, Dr. Abdülkadir Özbek Psikodrama Enstitüsü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün katkılarıyla gerçekleşen programda, 100 öğrencinin katılımıyla konferans salonunda sunum yapılırken, sunumun ardından da spor salonunda sosyodrama etkinliği gerçekleştirildi.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Sakarya Otel SAKARYA HALI YIKAMA SAKARYA DÜĞÜN SALONLARI İZMİR YOGA