Arşivde Ara

Fakülte aşkı; düğünle taçlandı23 Ekim 2018 - 17:06, Salı


İstanbul Üniversitesi Kimya Fakültesi’nde tanışan ve arkadaşlıklarını aşka dönüştüren; Bahar Karademir ile Ömer Faruk; Sakarya’da gerçekleşen dillere destan muhteşem törenle evlenerek, bu birlikteliklerini taçlandırdı.

Bol profesörlü seçkin konuklar

Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Fen Edebiyat Fakültesi Kimya Bölümü Organik Kimya Anabilim Dalı Üyesi ve Humik Madde Derneği Türkiye Başkanı Prof. Dr. Ahmet Tutar ve Nurşen Tutar çiftinin İstanbul’da Çevre Laboratuvarında çalışan yakışıklı oğlu ile Hasan Karademir ve Serap Karademir çiftinin İstanbul’da Öğretmenlin yapan güzel kızı Bahar Karademir; Erkan Sezgin Düğün Salonu’nda gerçekleşen dillere destan törenle evlenerek, bir ömür boyu sürdürmeyi planladıkları yuvalarını kurdu. SAÜ eski Rektörü, Yükseköğretim Kalite Kurulu Başkanı Prof. Dr. Muzaffer Elmas ve Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık’ın nikah şahitliğini yaptığı Bahar & Ömer Faruk Karademir çiftinin düğün törenine; Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Rektörü Fatih Savaşan, Sakarya Yerel Kültür Derneği Başkanı Necmettin Kırık, 15 Temmuz Camili Mahallesi Muhtarı Yunus Özçelik ile Sakarya, İstanbul, Ankara, Düzce’den akademisyenler, öğretim görevlileri, iş, siyaset, spor ve stk camiasından çok sayıda seçkin davetli katıldı.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Sakarya Otel SAKARYA HALI YIKAMA SAKARYA DÜĞÜN SALONLARI İZMİR YOGA