Arşivde Ara

Karasu'da altı branşta mesai dışı poliklinik hizmeti veriliyor19 Ekim 2018 - 15:16, Cuma


Karasu Devlet Hastanesi, mesai nedeniyle muayene olmak için poliklinik hizmeti almakta zorlanan vatandaşlar için altı branşta mesai dışı poliklinik hizmeti veriliyor.

Karasu Devlet Hastanesi’nde altı branşta “Mesai Dışı Poliklinik” hizmeti veriliyor. Hastane Başhekim Op. Dr. Celalettin Akyol, gün içindeki yaşanan yoğunluğu azaltmak ve çeşitli işlerde çalışan vatandaşların mesaileri içerisinde muayene olamama konusunda yaşadıkları mağduriyeti azaltmak için mesai dışı poliklinik hizmetlerini sürdürdüklerini dile getirdi. Akyol “Pazartesi ve Salı günleri saat 17.00 – 19.00 arasında Diş Polikliniğimizde Dt . Fatma Selcan Karabayır, Dt. Fethi Zorlar, Dt. Şule Karakuş; Çocuk Hastalıkları ve Sağlığı Uzmanı Uzm. Dr. İbrahim Meriç, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. İhsan İskenderoğlu, Deri ve Zührevi Hastalıklar Uzmanı Uzm. Dr. Serkan Düzayak, Göz Hastalıları Uzmanı Op. Dr. Mustafa Şahiner; Çarşamba günü 17.00 – 19.00 arasında Göz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Ali Altan Ertan Boz, Pazartesi günü 17.00 – 19.00 arasında Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. Orhan Başoğlu mesai dışı poliklinik hizmeti verilmektedir. Bölge halkımız Pazartesi, Salı ve Çarşamba günleri 17.00 – 19.00 saatleri arası mesai dışı poliklinik hizmetlerinden yararlanmak için 182 Merkezi Hekim Randevu Sistemini arayarak veya www.mhrs.gov.tr. internet adresinden randevu başvurusu yapabilir. Bunun yanında mesai dışı randevu için hastanemiz hasta kayıt kabul bölümüne de saat 16:00 ‘dan itibaren başvuru yapılabilir.” dedi.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Sakarya Otel SAKARYA HALI YIKAMA SAKARYA DÜĞÜN SALONLARI İZMİR YOGA